• Свеж
Classic George Classic Class Fit Long Sleaive Claid Poplin, до големина 5xl

Classic George Classic Class Fit Long Sleaive Claid Poplin, до големина 5xl

DEN 751.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Зашилена јака на скут. Отпорен на брчки. Долги ракави со копчиња со копчиња. Плакета со копче надолу. Џеб на градите. Закривена кошула хелајн. Плетенка назад. Истегнете ткаенина за топон. 95% памук, 5% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, топло железо доколку е потребно. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

-Сабел кревет за кревет, Aukfa Full и Twin Size четири деца комбиниран кревет, долен кревет и мансарда со слајд и скалила, четири

Број на горните кревети : 14 парчиња.Ова е разноврсен, кревет во форма на мисија L Големина на рамката за к�

DEN 4640.00