• Свеж
Сет за кратки ракави за мајчини Jacеклин

Сет за кратки ракави за мајчини Jacеклин

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Меките, затегнати пижами од породилното Jacеклин ве одржуваат пријатно и удобно кога очекувате. Шарените отпечатоци на овој комплет за спиење со две парчиња додаваат симпатични, забавни детали додека се релаксираат дома или се подготвуваат за кревет-совршени за мајки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 маица и 1 пар џогери. Маица : тркалезен врат; кратки ракави. Јогерс : стил на влечење; Еластична половината. 97% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Topенски кратки ракави на врвот и џогери од мајчиноста на lyеклин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.