• Свеж
Патнички Капаци За Автомобилски Седишта за Задна Клупа, Процент Водоотпорен, Големина Со Гумена Подна Облога

Патнички Капаци За Автомобилски Седишта за Задна Клупа, Процент Водоотпорен, Големина Со Гумена Подна Облога

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

БДК е компанија за автомобилски додатоци со производствени капацитети Во азија и дистрибутивни центри во Лос Анџелес и Њу Џерси. Основана во 1990 година од инженер со страст за автомобилски делови и додатоци. Бдк Патнички Капаци За Автомобилски Седишта за Задна Клупа, 100 Проценти Водоотпорен, 2 Големина со Гумена Подна Облога : Заштитник На Капакот на Задната Клупа за Домашни Миленици. Стандард (51 "х 41"), Голем (55" х 44") Издржлива Тешка Водоотпорна Ткаенина. Заштитете Ги Вашите Оригинални Седишта од Првут, Коса, Гребнатини, Излевање и Мириси на Домашни Миленици. Одговара На Повеќето Автомобили и Теренци, Едноставната Инсталација На Кука и Тока Трае Помалку од Една Минута. Дизајнот без Лизгање Помага Да Се Спречат Гребнатини и му дава На Вашиот Пуч Непречено Возење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хавајска Кошула За Мажи Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Беж

Машка Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Карактеристики : ● Ма�

DEN 249.44