• Свеж
Пентаир Виножито Базен Спа Температура На Водата

Пентаир Виножито Базен Спа Температура На Водата

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Висококвалитетните термометри за базен и спа помагаат да се испорачаат точни отчитувања на температурата за поголемо уживање во рекреативната вода. Термометрите за базен, исто така, даваат клучни информации за перформансите на системите за греење на базенот. Доаѓа со футрола ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и кабел од 3 стапки. Мери 8-1/4-инчна должина за 9-3/4-инчна висина за 8-1/4-инчна ширина. 1 Купи = 3 Термометри! 3 Нови Пентаир Р141036 Базен И Спа Термометри. Цевка Термометри. За употреба во базен или спа. 3 нога долг кабел. Дел Број : 3 х Р141036.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Wefuesd Sweatpants За Мажи Мажи Обични Фитнес Крпеница Бодибилдинг Џеб Кожа Целосна Должина Спортски Панталони Sweatpants Светло

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 415.84