• Свеж
Строген Женски Моден Секојдневен Дуксер Со Кружен Врат Со Печатени Ракави Со Долг Ракав

Строген Женски Моден Секојдневен Дуксер Со Кружен Врат Со Печатени Ракави Со Долг Ракав

DEN 239.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Моден Секојдневен Дуксер Со Кружен Врат Со Печатени Долги Ракави Карактеристики : 1.Модни женски врвови.Дизајнот на кратки ракави ве прави попривлечни.2.Материјал : Летните Врвови се изработени од Полиестер, мала тежина, висококвалитетен материјал, растеглив, мек.3.Карактеристика : дизајнот на кошулите со долг ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, кошули со кратки ракави, кошули со врат.4.Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки.5.Удобно и Лабаво вклопување-маичката со долги ракави е многу удобна за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите.6.Женските врвови се совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија.Информации за производот : Сезона : Пролетен Пол : Жени, Девојка Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Три Четвртини Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Tops Size Bust Sleeve Length S110cm/43.31"70cm/27.56"69cm/27.17"M116cm/45.67"71cm/27.95"70cm/27.56"L122cm/48.03"72.5 cm/28.54"71cm/27.95"XL128cm/50.39"74cm/29.13"72cm/28.35"XXL136cm/53.54"75.5 cm/29.72"73cm/28.74"XXXL146cm/57.48"77.5 cm/30.51"74.5 cm/29.33" Size : SBust : 110cm/43.31"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 116cm/45.67"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 122cm/48.03"Sleeve : 72.5 cm/28.54"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 128cm/50.39"Sleeve : 74cm/29.13"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 136cm/53.54"Sleeve : 75.5 cm/29.72"Length : 73cm/28.74"Size : XXXLBust : 146cm/57.48"Sleeve : 77.5 cm/30.51"Length : 74.5 cm/29.33" Табела Со Големини : мека, удобна и еластична. Тој е многу мек и удобен, еластичност, мала тежина и има чувство на треперење на полите. Плетени врвови, врат На Екипажот, долг ракав, секојдневен Основен стил, Лабаво вклопување, Јазол со извртен преден дизајн, добро е да го скриете стомакот. Мода едноставно, Покажете ја вашата доверба и шармантен изглед. Совршен за секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Машина или рачно перење со ладна вода, Закачете или исушете ја линијата, Без белило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Миленичиња прва НБА Бостон Селтикс Мачка Срамнувач играчка со играчка со мачки и пердуви играчки 5-ин- играчка за писети

Новите миленичиња прва НБА бостон Селтикс мачка играчка играчка! Додека можеби веќе имате неколку игра�

DEN 1.67