• Свеж
4.0 кт смарагд сече зелен симулиран дијамант 14к жолто злато годишнина ангажман камен прстен големина 6

4.0 кт смарагд сече зелен симулиран дијамант 14к жолто злато годишнина ангажман камен прстен големина 6

DEN 6831.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Обезбедува помош при релаксација на мускулите и нервите. вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато; секој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар

Овој кревет е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција Препорачана дебелина на душекот : Гор�

DEN 6155.04