• Свеж
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Современа Тан Браун Југозападна Област Килими, 6 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Современа Тан Браун Југозападна Област Килими, 6 ' Плоштад

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Современа Тан Браун Југозападна Област Килими, 6 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Индустриски студенти Ајде да се изгубиме фраза авантура мировни цвеќиња комбе, 30, дизајнирана од Ангела Никес

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2095.68