• Свеж
Хари Чад Претпријатија 2. Карат Ф Наспроти Камен Дијамантски Прстен

Хари Чад Претпријатија 2. Карат Ф Наспроти Камен Дијамантски Прстен

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Има еден дијамант во центарот на прибл. 1.50 карати (прибл. дијаметар 7.3 мм) & 2 дијаманти на прибл. 0.50 карати секој & 2 мали дијаманти во страна на прибл. 0,06 карати секој. Природни дијаманти ископани од земја. Спецификации метални Спецификацииметално Име : Бело Злато 14кстоун Спецификации Име На Камен : Дијамантски Камен Сече : Тркалезна Брилијантна Вкупна Тежина На Каменот : Прибл. 2.62 каратна боја : FClarity : VS1/VVS1 ( Поголеми дијаманти ВО VS1 и помали во VVS1)Големина На Прстенот : 6.5 " Тежина : 0.1 lbs-SKU : HRRY48297 Хари Чад Претпријатија 49800 2.62 Карат F VS1 3 Камен Дијамантски Прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ксиусбор Ш Новиот Допир Вистински Безжичен ENC Намалување НА Бучавата 9D Звучен Ефект Bluetooth 5. Долго Траење На Батеријата

SH9 безжични слушалки, Bluetooth слушалки BT5 .3, стерео слушалки, вистински безжични слушалки, енц повик бучава.

DEN 1264.00

Компатибилен Со Oneplus N Телефон Случај, Апстракт 6 - Та Генерација Случај Мажите Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 3.33

Sulpell Industries розова кафеава крпеница Апстрактна геометриска мрежа платно wallидна уметност, 36, дизајн од Мери Патинијан

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 565.92

Јога Панталони со висок Струк За Жени Облека За Обликување На Телото Јога Шорцеви За Слабеење На Бутовите Панталони

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава за четири Сезони од пазарот На Џојбај.Големина : С

DEN 175.84