• Свеж
Жените Палта Јакни На Продажба И Дозвола Жените Повик Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Надворешна Облека Копчиња Кардиган Палто Намалена

Жените Палта Јакни На Продажба И Дозвола Жените Повик Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Надворешна Облека Копчиња Кардиган

DEN 956.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жени Секојдневен Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Копчиња За Надворешна Облека Карактеристики На Кардиган Палто : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Сезона : Пролет/Aut/Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Моден Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврст Ракав : Долга Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутерски Женски Капут_ Материјал : 100% полиестер. мека Плетена, лесна ,пријателска за кожата, многу удобна за носење.Совршен Јакна Мантил Надворешна Облека Кардиган. ●Карактеристики : Специјално печатење ткаенина, шарено виножито, моден фронт, Секојдневно лабаво вклопување и елегантен, Ласкав, прекрасен врв. ①Прилики : Овојrenchов капут е совршен за пролет,aut, зима. Топло и удобно, Добро усогласено со сите алишта. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 100см/39,37" Ракав : 60см/23,62" Должина : 70см/27,56" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 66cm/25.98 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 77cm/30.31" Жените Палта Јакни На Продажба И Дозвола Жените Повик Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Горна Облека Копчиња Кардиган Палто Намалена. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Зимски Палта Јакни За Жени Дозвола Плус Големина. Жените Плус Големина Палта Јакни Дозвола под 25.00. Жените Палта Јакни Дозвола под 1 15.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.