• Свеж
Женски Буци Чизми Со Средно Теле-Божиќни Женски Широки Чизми За Теле Кожни Ретро Зимски Чизми За Жени Дозвола Црна

Женски Буци Чизми Со Средно Теле-Божиќни Женски Широки Чизми За Теле Кожни Ретро Зимски Чизми За Жени Дозвола Црна

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

ОКБОП чизмите се изработени од кожа и мек спандекс материјал, супер удобни и многу растегливи за fall и зима. Карактеристики. Гроздобер стил, плус големина,Хеланки Со Целосна Должина, лабаво вклопување ,лесна мека ткаенина за удобна женствена,лесна за носење, без брчки.Каузалниот дизајн на фустанот прави да изгледате мода. Стил : Чизми Челзи Чука Удобност Каубојски Фустан Патка Пешачење Колено Висока Врвка Ѓон Средината На Теле во Текот На Дожд Лигав Снег Плоштад Пети Бутот Водоотпорен Клин Широк Работа. Оваа Женска чизма е погодна за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е посебен подарок за мама, ќерка, најдобра или сопруга. Ако барате меки и удобни чизми за кои има висок квалитет и разумна вредност, ОКБОП ќе биде совршен избор за вас. ОКБОП Женски Буци Чизми Со Средно Теле-Божиќни Женски Широки Чизми За Теле Кожни Ретро Зимски Чизми За Жени Дозвола Црна. Големина Шема : Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 Должина : 22.5 см/8.86"Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина : 23см/9.06"Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина : 23.5 см/9.25"Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37.5 Должина : 24см/9.45"големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 должина : 24.5 см/9.65"големина : 40 сад : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 должина : 25 см/9.84"големина : 41 сад : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 еу : 40 должина : 25.5 см/10.04"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40.5 Должина : 26 см/10.24"големина : 43 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 Еу : 41 должина : 26.5 см/10.43". Женска Зимска Цврста Боја Руно Со Висока Цевка Топла Кожа Со Дебели Потпетици И Раб ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Опис : единствен материјал : гумен вамп материјал : Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Стил На Слободно Време : Секојдневен,, стил На Пета : Висока пета (3-5см) Содржат : 1 Пар чевли ГОЛЕМИНА Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина 37 6 4 37 23,5 см/9,25" Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина : 23,5 см/9.25".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Работна Облека Со Кратки Ракави Блуза Графички Отпечатоци Дами Мода В-Вратот Летна Туника Блузи Сина

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 3.00

Флеш Мебел Оја Комерцијални Одделение Црна Внатрешна - Надворешен Челик Двор Рака Стол Со Квадратни Назад

Додадете боја на мебелот за двор со овој црн стол за двор Луѓето се движат кон шарен мебел на отворено за

DEN 3745.28

Монро Шокови И Потпори Патматска Потпора И Серпентина Пролет Собранието Одговара избери: 1991-САТУРН СЛ1, 1991-САТУРН СЛ2

Инженер за да добиете повеќе милји од вашето возило, склопот На патната потпора ги вклучува сите потреб�

DEN 5126.88

Екидсбридал Слонова Коска В-Назад Чипка Работ Цвет Девојка Фустани Крштевање Фустани Причест Фустан Помлад Фустан 183

Елегантната карактеристика на елече е изработена од елегантен сатен со работ на чипка Линијата на поло�

DEN 1.00