• Свеж
Тармек Женска Венчаница Плус Големина Шифон Завиткајте Возбуда Коктел Фустан V Вратот Пом Пом Појас Возбуда Полите Капа Ракав Боди Молив Фустан Миди Фустан

Тармек Женска Венчаница Плус Големина Шифон Завиткајте Возбуда Коктел Фустан V Вратот Пом Пом Појас Возбуда Полите Капа Ракав

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока половината Партија Топката Матурска Наметка Коктел Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и мода ве прават попривлечни3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Есенски Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестер,Декорација Со Врвки : Должина На Облеката : Над Должина Тип На Шема : Цврст Стил : Мода,Каузалност што добивате : 1 Еез Жени Облечи Големина : С Биста : 83см/32.68" Рамо : 25см/9.84" Должина : 89см/35.04"Големина : М Биста : 88см/34,65" Рамо : 25см/9,84" Должина : 90см/35,43"Големина : Л Биста : 93см/36,61" Рамо : 26см/10,24" должина : 91см/35,83"Големина : xl биста : 98см/38,58" рамо : 26см/10,24" должина : 92см/36,22"големина : 2xl Биста : 103cm/40.55" Рамо : 27cm/10.63" Должина : 94cm/37.01"Големина : 3xl Биста : 108cm/42.52" рамо : 27cm/10.63" Должина : 95cm/37.40"Големина : 4xl биста : 113cm/44.49" рамо : 28cm/11.02" Должина : 96см/37.80" Удобен И Мек Материјал, Лесен И Дише, Елегантен Симпатичен Летен Сарафан Во Вашата Гардероба. Карактеристика : шик и моден дизајн на вратоврска, прилагодлив ремен за шпагети, длабок v-врат, прекрасен принт со дезен,леопард принт, преслатки декори со копчиња, хавајски сарафани на плажа со џебови, фустан за сонце без ракави, должина на миди коленото. ве прави елегантни и секси. Стилот на летниот замав фустан толку сладок, лесно можете да се спарите со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Погоден за одмор, плажа, забава, котилион, квинсанера, матурска, луау, свадба, враќање дома, одмор, крстарење, на отворено, коктел, роденден, запознавање, вечер, невестински туш, туш за бебиња, секојдневно секојдневно носење. Овој секојдневен фустан е одличен за пролет, лето. Совети за перење : Машина или рачно перење во ладна вода и закачете суво. Не избелувајте и не чистете. Ве молиме, внимавајте Да го измиете црвениот и Виолетовиот фустан одделно од облеката со светла боја за да спречите избледување. Подобро погледнете ја табелата со големини на нашата фотографија пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Едиодпох Тенк Блузи За Жени Против Вратот Свила Лето Сатен Блуза Без Ракави Основни Камизола Кошули Кафеава М

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 271.84

Предна Прошетка Жени Боемски Обични Панталони Без Ракави Бохо Харем Панталони Дами Копчиња Летен Ромпер

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Костим За Играње Моливи, Долги �

DEN 271.84