• Свеж
Радијално ткаење про сурова вратило, десетина

Радијално ткаење про сурова вратило, десетина

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стрелката на PSE е конструирана со употреба на Weave Technology за побрза, поцврста стрела. Се одликува со тивко палто за зголемена пенетрација, потивок и полесно отстранување од целите. PSE Radial X Weave Pro Raw вратило, 1 десетина : X Techave Technology. Тивко палто. Толеранција на права : +-. 001 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.