• Свеж
Тикк Измијте Волуменски Шампон од Аг Козметика За Коса За Унисекс, 33. оз

Тикк Измијте Волуменски Шампон од Аг Козметика За Коса За Унисекс, 33. оз

DEN 1277.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Шампонот за волумен на миење тикк има формулација без тежина ефикасно го зголемува волуменот на фина до средна коса со користење на изобилство на пантенол за градење тело, кератин и свилени протеини за целосна, здрава коса, со освежителен мирис на сатсуми. Тикк Измијте Го Волуменскиот Шампон со Козметика ЗА Коса АГ За Унисекс, 33,8 мл : Ја Остава косата мека и мазна. За сите видови на коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.