• Свеж
Удобност Класици Микро Руно Постелнина Лист Во Собата

Удобност Класици Микро Руно Постелнина Лист Во Собата

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Удобност Класици Микро Руно Лист сет е луксузна и пријатна алтернатива на фланелен. Толку меко и топло, ќе сакате да останете во кревет подолго од вообичаеното. Намалете го термостатот и уживајте во заштедата на енергија. Комплет Постелнина За Микро Руно : комплетот Близнаци вклучува : 1 рамен лист (66 "х 96"), 1 вграден лист (39" х 75" + 14") и 1 навлака за перници (20" х 30"). Целосниот сет вклучува : 1 рамен лист (82" х 96"), 1 вграден лист (54" х 75" + 14") и 2 навлаки за перници (20" х 30"). Сетот на кралицата вклучува : 1 рамен лист (90" х 102"), 1 вграден лист (60" х 80" + 14"), 2 навлаки за перници (20" х 34"). Кралскиот сет вклучува : 1 рамен лист (108" х 102"), 1 вграден лист (78" х 80" + 14"), 2 навлаки за перници (20" х 40"). Четкани двете страни, анти-Пилула една страна. 100 проценти полиестер, 180ГСМ. Анти-пилула едната страна. Машина за перење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.