• Свеж
Благородна куќа Питменска полица, кафеава црна боја

Благородна куќа Питменска полица, кафеава црна боја

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поставете ја нашата зачудувачка библиотека во кој било простор од вашиот дом за одлична надградба. Одликувајќи се со модерен индустриски дизајн, оваа библиотека користи метална рамка за изложен, но сепак стилски изглед. Ова е завршено со прекрасно свртени акценти за да се создаде високо издржлива структура која е зацврстена со носилки со X-рамка за да се обезбеди најдобрата стабилност за вашиот дом. Завршено со прекрасен изглед на дрво, ова парче нуди четири цврсти полици кои обезбедуваат доволно простор за прикажување и организација, овозможувајќи ви лесно да го персонализирате вашиот дом. Модерна индустриска : Нашата библиотека вклучува база обложена со прав со прекрасен изглед на дрво за да создаде недооценет Современа индустриска атмосфера. Со убави свртени акценти, оваа библиотека нуди сурова, но сепак рафинирана атмосфера во вашиот дом. Нашата книжарница го користи ова произведено дрво за да даде изглед на прекрасен изглед на дрво без висока рамка за одржување. Ајрон рамка : Цврстата конструкција на оваа железна рамка гарантира дека оваа полица за книги ќе се задржи под тешка употреба. Ова е засилено со железо од X-рамка на задниот дел од полицата за книги. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа библиотека е 32,00 ”W x 18.00” d x 60,00 ”h со 17,50 инчи помеѓу секоја полица. Loveе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на оваа книжарница. Потребно е засновано : Потребно е одредено склопување за оваа библиотека. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Вклучува : една (1) библиотека. Материјал : Произведено дрво. Материјал за рамки : железо. Повеќе опции во боја. Заврши рамка : Темна бронза. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 18,00 инчи длабоко x 32,00 инчи широк x 60,00 инчи високи. Висина на полицата : 17,50 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.