• Свеж
HOMMOO 4-TIER CORNER LADDER DOUD SHILL, модерна решетка за прикажување, повеќенаменски полици за полици за книги за дневна соба и канцеларија, светло кафеава

HOMMOO 4-TIER CORNER LADDER DOUD SHILL, модерна решетка за прикажување, повеќенаменски полици за полици за книги за дневна соба

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата полица од дрво од 4-катници од скалила е прецизно изработена и погодна за компактни простори како што се кујни, простории за студии, дневни соби, спални соби, итн. Дополнителен простор за вашиот дом. Хомоу 4-нивоа агол скалило дрво, модерна решетка за прикажување, повеќенаменски фабрика за полици за книги за дневна соба и канцеларија, светло кафеава. Можете да го користите како полица за книги, растителна решетка во аголот или организатор за вашите украси во дневната соба, кујната, спалната соба или канцеларијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Полица За Книги, Библиотека, Етагере, Агол, Ниво, 58 Ч, Канцеларија, Спална Соба, Метал, Црна, Современа, Модерна

Дизајниран за целосно искористување на вредниот агол и вертикалниот простор во вашиот мал дом; стан; ко�

DEN 1.33