• Свеж
СПОТ HOGG стрелаштво брз поглед на еди

СПОТ HOGG стрелаштво брз поглед на еди

DEN 2399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Spot Hogg Archery Fast Eddie прилагодлив лак е дизајниран за сериозниот ловец на ум. Ги позајмува потребните карактеристики од Томи Хог и ги става во полесен, потивок, полесен за употреба пакет. Со тивки прилагодувања без кликнување и елегантна и трим рамка, таа работи добро за лов и вежбање. Ловот на лак има двојно куќиште за обем/пински за да ги задоволи потребите на денешниот ловец на хардкор. Тоа е солидна, лесна тврда монтажа, така што дополнителната тежина не се додава на лакот. Ова место Hogg Bow View е микро прилагодлив на 2 -та и 3 -та оска. Исто така, има груби хоризонтални и вертикални прилагодувања, заедно со тивко, заклучување на брзо ослободување за копчето за двор. Во знакот користи HRD технологија за да се елиминираат грмушките, наклон и зуи. Тој е дизајниран за корисници со десна рака. Користете го за да ги однесете своите вештини на ново ниво. Spot Hogg Archery Fast Eddie Bow Sight : Double Pin обем, со технологија на огноотпорен пински. Солиден, лесен тврд монтажа. Микро прилагодлива 2 -та и 3 -та оска. Груби хоризонтални и вертикални прилагодувања. Прилагодување на толес. Молчи, брзо заклучување на ослободување за копчето за двор. HRD технологија, без грмушки, без наклон, без зуи. Поставата на местото Хог е десна рака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.