• Свеж
Мохавк елита 24 24 примерок од плочки за теписи со ColorStrand® најлон влакна во Фламбе

Мохавк елита 24 24 примерок од плочки за теписи со ColorStrand® најлон влакна во Фламбе

DEN 2565.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој примерок од едно парче од елитната плочка за тепих Mohawk со најлонски влакна Color Strand е крајна перформанси за килим што обезбедува интензитет на боја во асортиман на премиум дизајни и обрасци. Издржливите плочки за тепих се спротивставуваат на плачење и карактеристики додадени заштита на почвата, обезбедувајќи соодветност за области со голем сообраќај. Mohawk Elite исто така има додадена заштита од дамки, што помага да се заштитат од дамки на подовите на вашите плочки за тепих. Овој лесен за монтажа на тротоарите е исто така лесен за инсталирање без разлика дали ќе изберете да го залепите или Flexlok јазичиња (продадени одделно) за лебдечка инсталација. Откако ќе се инсталира, димензионално стабилниот тротоарите за плочки за тепих ќе лежеше рамно, така што не треба да се грижите за искривување со текот на времето. Овој подот на плочки за тепих е совршен за инсталација во подрумот, домашна канцеларија, салата, игротека, спална соба, дневна соба и многу повеќе. Посветени на иновации, перформанси и боење, многу од колекциите на Мохавк го сменија лицето на тротоарите. Мохавк е познат по создавање уникатни производи кои додаваат стил на кој било простор. Забележете само еден примерок по нарачка дозволена. Фламбе е јамка со лесно ниво на ниво, шарена, сива, 24 "x 24" плочка за тепих што се спротивставува на дамки, почва и крцкање . лепак надолу за инсталација и опции за инсталација на пловечки подови на Flexlok достапни . Фотографијата на сцената во просторијата претставува само тротоарите, само, само за тротоарите, Додатоци не се вклучени . Препорачуваме да нарачате овој примерок да го видите во вашиот дом бидејќи вистинската ставка може да варира во боја од застапеноста на екранот пред да купите картон на производ . графики, имиња на производи и имиња на бои може да варираат во пакувањето, вистинскиот производ е Исто како што е прикажано и нарачано.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.