• Свеж
Списание Чеша Камен Пијалок Подлога Постави Подлоги Вкусна Тркалезна Црна Каменина Природен Раб Камен Пијалок Подлога За Сервирање Чинија За Бар Кујна Домашен Де?

Списание Чеша Камен Пијалок Подлога Постави Подлоги Вкусна Тркалезна Црна Каменина Природен Раб Камен Пијалок Подлога За Сервирање

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Материјал : Шкрилец : О : 10СМ, Б : 15СМ, Ц : 20см боја : Црна Количина : 1* Сате камен подножје карактеристики : 1. Заштитете ја масата од влага и гребнатини.2. Може да собере сирење, сушено овошје, цврсто месо, закуски и зеленчук и друга храна.3. Креативно и забавно, можете да користите креда за да напишете слатки пораки или имиња на површината за да ја покажете храната.4. Измијте рачно или избришете со влажна крпа.5. Уникатните и груби рабови на плочата од чеша можат да донесат вистинско чувство, а тоа е совршена декоративна чинија за кујната и ресторанот.Вклучен пакет : 1* Сате стоун крајбрежје забелешка : големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од ● 1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Заштитете ја масата од влага и гребнатини. Може да собере сирење, сушено овошје, цврсто месо, закуски и зеленчук и друга храна. Креативно и забавно, можете да користите креда за да напишете слатки пораки или имиња на површината за да ја покажете храната. Измијте рачно или избришете со влажна крпа. Уникатните и груби рабови на плочата од чеша можат да донесат вистинско чувство, а тоа е совршена декоративна чинија за кујната и ресторанот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства BB1221CARC Шаховска Табла Розова Пекинезе Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи, разнобојни

Каролини Богатства BB1221 CARC Шаховска Табла Розова Пекинезе Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Го�

DEN 1.00

Комплет Чај за Чај Во Форма На Срце Мувла ЗА САМОСТОЈНА Чинија За Чинија Удобен Само-правечки Калап За Подножје

Опис Дали сеуште барате сам калап за правење подлога? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата проф

DEN 223.84

Каролини Богатства Ck5080fc Американски Навивам Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Каролини Богатства Ck5080fc Американски Навивам Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, м

DEN 0.33

Каролини Богатства SS4522CARC Buff Кокер Spaniel Срца Љубов Денот На Вљубените Сет На Држач За Чаши Автомобил Подлоги, Големи

Каролини Богатства SS4522 CARC Buff Кокер Spaniel Срца Љубов Денот На Вљубените Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил П

DEN 2.67

Каролини Богатства Цк4424фц Бернски Планински Кучиња Зелени Цвеќиња Пена Подлога Сет од 4, 1 2, разнобојни

Каролини Богатства CK4424 FC Бернски Планински Кучиња Зелени Цвеќиња Пена Подлога Сет од 4, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, Разно�

DEN 251.84

Богатствата НА каролина ck5365fc англиски Голема Бела Свиња Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Богатствата НА каролина ck5365fc англиски Голема Бела Свиња Љубов Пена Подлога Сет од 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, М�

DEN 251.84