• Свеж
Плејбој кондоми PBC задоволство бараат

Плејбој кондоми PBC задоволство бараат

DEN 219.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Новите кондоми на барателот на задоволство од Плејбој се токму тоа. Направени со специјален одблесок за давателот и ребрести за приемникот, овие кондоми се дизајнирани специјално за задоволство од предниот дел од грбот, па дури и се завршени со миризнување на нане кој е орално и сензационално пријатно. Пакетот за задоволство од 12 кондоми е завршен со горд дизајн на главата на Виножито зајаче и монографирана кутија завиткана во скромна пластика за вашиот мир на умот. Направено во нашиот нов најнапреден објект во Тајланд (поставена таму затоа што климата е идеална за одгледување на нашата природна гума латекс) Нашите кондоми на плејбој се сите електронски тестирани индивидуално за вашата безбедност. Трипл тестиран и завршен со премиум лубрикант, ве повикуваме да ги користите овие кондоми. Дел од растечката линија на производи, Плејбој е фокусиран на тоа да донесе најдобро во класата сексуална здравје на сите како дел од нашата мисија. Ние веруваме дека сите луѓе имаат право да бараат задоволство. Првиот кондом на ЛГБТК дизајниран од Плејбој. Забавувач на задоволство, ЛГБТК, дополнителен лубрикант, специјална разгорена форма за задоволство да се даваат даруваат, специјална форма на ребрести за задоволство на приемникот, специјален вкус на нане, веган, природен гума латекс, специјален мирис на плејбој, премиум подмачкувач на силкони, врв на отсекот за додадена безбедност и удобност, Секој кондом електронски тестиран за Ultuimate Saftey, секоја лота е тројно тестирана за Saftey.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.