• Свеж
Удобни Крпи За Капење Диви Животни Симпатична Милу Елен Мека Пешкир За Кампување На Плажа Со Голема Големина Пешкир За Базен Без Песок Мека Брза Сува Крпа

Удобни Крпи За Капење Диви Животни Симпатична Милу Елен Мека Пешкир За Кампување На Плажа Со Голема Големина Пешкир За Базен

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие големи крпи за плажа се лесни за одржување и имаат мек допир. Оваа крпа за плажа отпорна на песок доаѓа во повеќе обрасци и се печати со најсовремена технологија преку печатење со пренос на топлина. [Без песок, Брзо Сушење ] Не е исто што и памукот, но е помазен и потенок од памукот. На базен или на плажа. ® Лесен за пакување и широко применлив пешкирот за базен е дизајниран во големи димензии : 28х59 инчи и 36х72 инчи, што може да се завитка околу вашето тело. Се препорачува чистење со блага ладна вода и закачување за природно сушење. Се повеќе клиенти зборуваат високо за нашите крпи за плажа. [Двострано Печатено ] Двострано печатено микрофибер пешкир, цврсто во текстура, мазно и одговара на телото. Песочно и не избледува : Песочните крпи за плажа можат директно да бидат покриени на песок или трева.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.