• Свеж
Едноставно маргарит, екрани за решетки на екранот Геометриски печати, жолт

Едноставно маргарит, екрани за решетки на екранот Геометриски печати, жолт

DEN 175.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Дејзи, геометриски растителни мрежи на екранот од 18 x 14 инчи (сет од 4), жолта : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.