• Свеж
Изгрејсонце 10 '20' свадбена забава шатор Газебо -скара павилион крошна со страничен allид

Изгрејсонце 10 '20' свадбена забава шатор Газебо -скара павилион крошна со страничен allид

DEN 3359.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : L20 'x W10'; Челична пол рамка со облога со бел прав; Изработен од PE материјал; Странични страни како што се прикажани на сликата (4 со прозорец и 2 без, големината на секоја странична allид е 10'x10 ') лесно склопување, нема потреба од алатки; Доаѓа со јаже и влогови за додадена стабилност. Отстранливи wallsидови прикачени со сврзувачки елементи за велкро. Лесно отстранување и склопување. 10 'x 20' свадбена забава шатор Газебо BBQ павилион крошна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

420D Оксфорд тешка должност на отворено лесно се појавува инстант шатор за забави со крошна со песочни кеси сина ft

Лесно се појавуваат шатор за забава со инстант крошна со 4 вреќи со песок сина 10 x 10 ft инстант сенка за инс

DEN 3999.84