• Свеж
Симпатична Роденден Капи Фолија Злато Хартија Партија Капи Смешни Партија Материјали

Симпатична Роденден Капи Фолија Злато Хартија Партија Капи Смешни Партија Материјали

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис. Партиските капи се совршени додатоци за коса. Вие или вашето малечко ќе изгледате послатко со носење на оваа специјална капа. Одлична идеја за подарок и додаток за коса за вас, децата и миленичињата да бидат пошармантни и поубави на забавата. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Хартија. - Големина : 30, 50х18, 50х1, 50см/11, 99х7, 27х0, 59инч. - Овие партиски капи одговараат за деца и возрасни да носат на нивните родендени, а исто така погодни за домашни миленици. - Уникатниот дизајн на помпон ве тера вие или вашето дете да станете во фокусот на забавата, што е се повеќе и интересно. - Партиската капа е изработена од висококвалитетни материјали, издржлива, роман во дизајнот и извонредна изработка. - Привлечниот и дизајн го прави одличен фото-реквизит за забави. Подароци за деца или пријатели. - Совршената роденденска забава ќе ви донесе повеќе изненадувања и ќе ви помогне да поминете незаборавно време. Овие партиски капи одговараат за деца и возрасни да носат на нивните родендени, а исто така погодни за домашни миленици. Уникатниот дизајн на помпон ве тера вие или вашето дете да станете во фокусот на забавата, што е се повеќе и интересно. Партиската капа е изработена од висококвалитетни материјали, издржлива, роман во дизајнот и извонредна изработка. Привлечниот и дизајн го прави одличен фото реквизит за забави. Подароци за деца или пријатели. Совршената роденденска забава ќе ви донесе повеќе изненадувања и ќе ви помогне да поминете незаборавно време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хуакаишиџи Почувствува Каубојски Капи Каубојска Капа Со Шамија За Жени Девојки Каубојски Костим Тема Облечи Партија

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Сију од Пазарот На Џојбај.Спецификација : Матер

DEN 335.84

Голема Точка На Среќа Пресече И Несреќа - Чудовиште Камион-Конус Среќен Роденден Капи За Деца И Возрасни-Сет На

Голема Точка На Среќа Пресече И Несреќа Капи ВКЛУЧУВА 8 Конус Во облик На Чудовиште камион партија капи �

DEN 271.84