• Свеж
Гросгрин Лента, Во Дворови, Розова, 2 Пакет, Седло Бод

Гросгрин Лента, Во Дворови, Розова, 2 Пакет, Седло Бод

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Џем Хартија® Розова Седло Бод Гросгрин лента обезбедува сладок допир на секој предмет! Подароците, вазните, корпите и многу повеќе можат да изгледаат убаво во розова боја со парче од оваа текстура лента. Иако може да послужи како декорација, може да биде и функционален начин за врзување или држење предмети заедно. Содржи бели шевови долж рабовите за дополнителен стил. Плус, тој е разноврсен и ребрест, ветува сила и податливост! Овој пакет носи 2 калеми лента, кои се направени од висококвалитетно бруто зрно. Секој од нив е долг 50 јарди и широк 7/8". И двајцата ви обезбедуваат многу материјал за употреба во повеќе прилики! Партиските услуги, поканите и теглите ќе имаат корист од оваа прекрасна лента. Големина : .875ин х 50ид Боја : Розова Седло Бод Количина : 2 Боја : Розова. Големина : 7/8 инчи х 50 јарди. Количина : 2 По Пакување. Ребрести до совршенство, оваа текстура лента ќе донесе живот во вашето завиткување!. Ова е совршена лента за додавање шарен допир на пакување подароци, самостојни проекти, уметност и занаети и многу повеќе!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.