• Свеж
Дизајн на Флоракрафт ИТ 2.5 жичен лосос шеврон лента со лента, секоја, дворови

Дизајн на Флоракрафт ИТ 2.5 жичен лосос шеврон лента со лента, секоја, дворови

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Користете ја оваа жична лента за корап за да ги потенцирате вашите цветни аранжмани и контејнери. Жична лента за грмушка, достапна во 3 бои на шеврон шема; Црна, лосос и Aqua25 "широк x 5 ydsthin, флексибилна жица на рабовите за да се свиткаат и држат облици како акцент за цветни аранжмани и контејнери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.