• Свеж
Оскар Мајер Бун должина Турција Неизвесни Франкс Хот кучиња, КТ. Пакувајте

Оскар Мајер Бун должина Турција Неизвесни Франкс Хот кучиња, КТ. Пакувајте

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Скара победник. Оскар Мајер Бун должина Турција Неизведените франкс топли кучиња се прават без додадени нитрати или нитрити, освен оние што природно се случуваат во култивиран сок од целер, без вештачки конзерванси и нема нуспроизводи, за да можете да уживате во одличниот вкус и квалитет што го очекувате. Нашите нечистени топли кучиња од мисирка се дебели и сочни, но содржат помалку маснотии од говедските франки. Скарајте ги нашите топли кучиња од мисирка за семејна скара, печете над кампот или едноставно гответе во кујната за брз и лесен оброк. Секој пакет со 8 точки со топли кучиња доаѓа во пакет од 16 унци за да ги задржи свежи во фрижидер. Еден 8 КТ пакет на Оскар Мајер Бун должина на мисирка нечисти франкс топли кучиња. Оскар Мајер Бун должина Турција Неизведените франкс топли кучиња не содржат нуспроизводи и нема додадени нитрати или нитрити, освен оние што се случуваат природно во сок од култивиран од целер. Нашите жешки кучиња од мисирка содржат помалку маснотии од говедско месо. Топлите кучиња со должина на пунџа совршено се вклопуваат во вашиот избор на пунџа. Уживајте во одличниот вкус што го сакате и квалитетот што го очекувате, без вина. Совршено за вашата следна BBQ или семејна вечера. Целосно зготвените топли кучиња се идеални за брза подготовка и постојан вкус. Толку многу начини да го задржите Оскар со нашиот широк спектар на топли кучиња, ладни исечоци, сланови и плочи за закуска од месо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.