• Свеж
Шик Дома Камингтон Кревет Во Торба Јорган Капак Во Собата

Шик Дома Камингтон Кревет Во Торба Јорган Капак Во Собата

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој извезен и софистициран ватенка во торба нуди современ изглед на хотелска колекција со неверојатни карактеристики. Детални 2 тонски ленти, геометриски модели на ватирање, комплетен ансамбл и декоративни перници. Користете го овој едноставен, но модерен изглед за да направите целосно преуредување во вашата спална соба или апартман за гости. Кралот / Кралицата Сет вклучува : Еден (1) Топлина Притиснете Јорган, Две (2) Шеми, Еден (1) Декември Перница, Еден (1) Рамен Лист, Еден (1) Вграден Лист, Две (2) Перница Казетвин Сет вклучува : Еден (1)1 Топлина Притиснете Јорган, Еден (1) Шам, Еден (1) Декември Перница, Еден (1) Рамен Лист, Еден (1) Вграден Лист, Еден (1) Перница Случај Стил : секојдневен детал за ткаенина : Печатена Шема : Апликација Опции За Боја : Виолетова, Корален Материјал : Инструкции За Нега На Микрофибер : Претпочитано Суво Чистење. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете го сувиот тивок оган, додавањето 2 тениски топчиња во машината за сушење ќе додаде мекост. Кралски димензии : Топлинска Преса Јорган 104х92 инчи2 Шамс20х36+2 инчи перница 12х18 инчи рамен Лист 108х102 инчи вграден Лист76х80+12 инчи2 Кутија За Перница21х37+3 инчи димензии На Кралицата : Топлинска Преса јорган 90х92 инчи2 Шамс20х26+2 инчи дек перница 12х18 Инчи рамен лист90х102 Инчи Вграден Лист60х80+12 Инчи2 кутија за Перници21х27+3 Инчи Двојни Димензии : топлинска преса Јорган 66х92 инчи шам20х26+2 Инчи перница 12х18 Инчи Рамен Лист66х100 инчи Вграден Лист 39х75+12 Инчи Куќиште за перница21х27+3 инчи дигиталните Слики Што ги Прикажуваме Имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Хотелска Колекција 2 Тон бенд Ватиран Геометриски Извезени, кревет во торба, Вклучува листови поставени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јорган Темно Ветер Сон Нето Животински Постелнина Ватенка Пердув Свила Памук Печатени Јорган Јадро Дома Текстил

Уникатен Дизајн : Овој јорган ја користи најновата технологија ЗА 3д печатење и реалниот графички дизај�

DEN 0.67