• Свеж
Примарна лента за заштита на трасади; Додаток за стоење на лов на дрво

Примарна лента за заштита на трасади; Додаток за стоење на лов на дрво

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заштитникот на целото тело од страна на Primal Treestands е лесен, удобен и лесен за ставање на безбедносна температура за лов од покачени височини. Одликувајќи се со ленти за половината и рамото за целодневна удобност, заштитниот прицврстувач има 23 "Тетер за 360 степени на подвижност и има прилагодлива лента за градите, прилагодливи ленти за нозе и половината, прилагодливи токи на камери за нозе и вклучува качувачки појас. Заштитникот на целото тело на телото е оценета за 300 фунти., Може да се користи со сите типови на дрвја, и е една големина најмногу одговара. Примарни затегнувачи на заштитникот, личен лов на дрвјата, лесен, удобно и лесно да се стави на дрво безбедносна лента за стоење. Вклучува 1 лента со полно тело, 1 лента од дрво, 1 ремен за искачување и 1 ремен за олеснување на суспензијата. Подложни ленти за половината и рамото за цел ден удобност. 23 "Тетер за 360 степени на подвижност. Прилагодлива лента за градите. Прилагодливи ленти за кинч на нозете и половината. Прилагодливи токи на кампот за нозе. Може да се користи со сите видови на штандови за лов на дрво, вклучително и штандови на елени, штандови на дрво од скалила, штандови за лов на скалила, штандови со ловци со едно лице, штандови на дрво со две лица, штандови на дрво, лов на скалила. Тежина оценета за 300 фунти. Една големина најмногу одговара. Производот ги исполнува стандардите во индустријата признати од ТМА. Преглед на производот Видео : : https : //youtu.be/9a5alre0igk.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.