• Свеж
Камера за додатоци на отворено за AWS3266

Камера за додатоци на отворено за AWS3266

DEN 959.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте повеќе покриеност за вашиот набудувач 7 "Сет на допир на допир на допир на екранот на допир со безбедносната камера на ALC додаток за AWS3266. Обезбедува до 50 'на ноќно гледање за да ви даде мир на умот во кое било време од денот. Оваа ALC камера е оценета со IP66 рангирана за да ги издржи елементите. Секој доаѓа со шест инфрацрвени LED диоди со висока моќност и се проширува на четири единици. Оваа камера за безбедносен систем има и сензор за топлина PIR за подобрено откривање на движење. ALC Outdoor Camera Camera For AWS3266 : Проширете го вашиот Покриеност на надзор со вкупно до 4 камери. Филтер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

8MP 4K Cctv Безбедносна Камера Тестер TFT Лцд Монитор за 4 - ВО-TVI AHD CVI Аналогни Безбедносни Камери Тестер ЕУ Приклучок

Напон : Ac100240vplug Тип : ЕУ Приклучок, се однесува На Индонезија, Германија, Франција, Италија и така натаму.Б

DEN 2.33