• Свеж
- Капак За Одвод На Подот ЗА ЦЕВКИ, Нерѓосувачки Челик

- Капак За Одвод На Подот ЗА ЦЕВКИ, Нерѓосувачки Челик

DEN 959.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Капакот за Одвод на Подот ЕЗ-ФЛО е отпорен на ' рѓа и корозија. Дизајниран од нерѓосувачки челик, овој капак овозможува чист и остар изглед во вашиот туш. Капакот е со големина за цевка од 3 инчи со надворешен дијаметар од 4 инчи. Сатенската завршница обезбедува дополнителна заштита. Карактеристики на производот : ДИЗАЈН-Дизајниран Од нерѓосувачки челик со сатенска завршница, овој тежок капак за одвод создава чист, остар изглед. КВАЛИТЕТ-Изработен од тежок нерѓосувачки челик за да се спротивстави на ' рѓа и корозија. Мерење-капакот е дизајниран за 3-инчна цевка со 4-инчен надворешен дијаметар (ОД). ФУНКЦИОНАЛНОСТ-Дизајнирана да спречи затнување на одводот на косата или други несакани предмети. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Лесно се прилепува на место за цевка од 3 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кингстон Месинг Кбт Месинг Скокачки Мозоци Со Прелевање и Екстра Долга Скокачка прачка, Мерач, Полиран Никел

Скокачките одводи за бања имаат декоративна прачка што се користи за затворање и отворање на прицврсту�

DEN 3.33

Фрески алатки Потоне Механизам Слив Кликнете Отпад Бања Лесно Месинг Пролет Приклучок Алатки И Подобрување На Домот

Мијалник Бања Слив Отпад Лесно До Кликнете Пролет Механизам Месинг Приклучок Болт Нов Опис : 100% Сосема н

DEN 2.67