• Свеж
Слатка домашна серија за кревети за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов, близнак

Слатка домашна серија за кревети за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов, близнак

DEN 383.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вклучува тројно везење во хотелски стил на перници . 1 перница. Слатка домашна колекција, постелнини, исто така, доаѓаат во различни големини за да одговараат на различни димензии на креветот, вклучувајќи ги и големината на близнаци, полни, кралица и крал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Конец Брои Египетски Памук 3-Парче Вграден Лист Длабок Џеб Големина Калифорнија-Кралот Боја Темносина Цврста

Пакетот Содржи 1Парче Вграден Лист, и 2Парче перница покрива само 700 Конец грофот Памук Богата Мешавина з

DEN 1.00