• Свеж
Заобичаена колона на ендора-камен, со мазна оценка на бојата, Храмот на ветровите Капитал и тосканска база 10 Дијаметар 8 'целокупна висина-Сплит во

Заобичаена колона на ендора-камен, со мазна оценка на бојата, Храмот на ветровите Капитал и тосканска база 10 Дијаметар 8 'целокупна

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колоните на ендора-камен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови. Овие колони од комерцијално одделение се совршени и за надворешни и за внатрешни апликации и имаат историски точни архитектонски дизајни и пропорции. Произведено од не-порозен материјал, колоните на ендора-камен се непропустливи на природните елементи како вода, топлина, студ, па дури и инсекти. Топлина/вода/ладна/отпорна на инсекти. Чувството како камен. Апликации за оптоварување, декоративни и пост-обвивки. Историски точни дизајни и достапни опции. Лесна инсталација. Гаранција за доживотно време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

10 8 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-прилагодени, флуитирани, подготвени, подготвени за боја W Capital &

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

DEN 1919.20