• Свеж
8 8 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодена, флуидна, сјајна бела завршница W капитал и база

8 8 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодена, флуидна, сјајна бела завршница W капитал и база

DEN 477.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завиткаат 6-1/4 „тркалезни натписи или 4-1/2“ квадратни натписи. Може да се исече на точна висина. Инсталацијата за пиластер или пост за завиткување не се носи оптоварување. Практично без одржување со траен завршен палто во прав. Совршен за станбени и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

10 8 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-прилагодени, флуитирани, подготвени, подготвени за боја W Capital &

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

DEN 1919.20