• Свеж
Исцелители Медицински Куче Подигање, ЕДНА ЕДИНИЦА, Екстра-Мали

Исцелители Медицински Куче Подигање, ЕДНА ЕДИНИЦА, Екстра-Мали

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

ЕДИНЕЧНА ЧИЗМА ЗА КУЧИЊА - за тие времиња ви треба само една. Исцелители Медицинските Чизми За Кучиња се дизајнирани како медицинска помош за алергија на вашите миленици и повредени погодени шепи. Тоа му овозможува на сопственикот лесно да ја стави кучешката чизма на и надвор од болната или повредената шепа. Покрај заштитата на Шепите, Исцелителите прилагодени неприлепливи, трослојни газни влошки се вклопуваат во внатрешноста на кучешката чизма и делуваат како завој за да ја апсорбираат влагата и му овозможуваат на сопственикот да нанесе лек доколку е потребно. Лепливата подлога на газните влошки ја одржува газата на место. Нелеплив, гумен ѓон за подлога што обезбедува подобра влечна сила на внатрешни и надворешни терени. Чизмите за исцелители се како вашите влечки. Тие се меки и удобни, совршени за околу куќата и лесна надворешна употреба. Ѓонот е цврст, но не е дизајниран за тешко одење на отворено. Исцелители завиткајте ги нозете прицврстува за дополнителна должина и покриеност доколку е потребно. Се Продава и во комплети кутии. Ако ви треба помош при големината, јавете ни се на 800 924-7036 Направени Со најквалитетни материјали; Силното затворање на куката ги држи чизмите вклучени; гумен ѓон Што Не Се Лизга, совршен за лизгави дрвени подови; Користете Исцелители Кои не се прилепуваат на газа влошки за да создадете завој што нема да се залепи за раната додека заздравува; Се Прицврстува На Исцелители Обвивки за нозе за дополнително покривање.; Машина за перење и Отпорни На Вода; на големината правилно имаат миленичиња стојат на хартија и се подготви околу шепа. Измерете ја ширината на шепата и изберете соодветна големина. Погледнете Ја Табелата Со Големини . Изработени со најквалитетни материјали; Силното затворање на куката ги држи чизмите вклучени; гумен ѓон Што Не Се Лизга, совршен за лизгави подови од тврдо дрво; Користете Исцелители Кои не се приврзани газа влошки за да создадете завој што нема да се држи до раната додека заздравува; Се Прикачува На Исцелители Обвивки за нозе за дополнително покривање.; Машина за перење и Отпорни На Вода; на големината правилно имаат миленичиња стојат на хартија и се подготви околу шепа. Измерете ја ширината на шепата и изберете соодветна големина. Погледнете Ја Табелата Со Големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џиаросвеи Пет Бања Пешкир Фина Изработка Супер Абсорбента Влакна Миленичиња Куче Бања пешкир За Кученце

Опис : Одличната изработка гарантира дека ќебето за миленичиња е издржливо за употреба и лесно се мие, а

DEN 207.20