• Свеж
COMO Blu без ракави без ракави со лажичка за вратот, брои, пакувања

COMO Blu без ракави без ракави со лажичка за вратот, брои, пакувања

DEN 303.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој тренд на Como Blu, лесен лесен фустан без ракави, прави одличен главен дел во сечиј гардероба. Обичното чувство е совршено за релаксирање дома или излегување за време на викендот спарен со омилената јакна и чевли од Jeanан. Малку е спортско, но многу прекрасен. Овој фустан без ракави е лесен и без напор додаток на вашиот плакар. Облечи. Без ракави. Лесна грижа. Машинско миење. Туркајте суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.