• Свеж
14К бело злато завртки обетки со CZ

14К бело злато завртки обетки со CZ

DEN 399.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасни обетки од бело злато со бело злато со цветен стил Бело CZ : Изработено во : 14 K бел златен камен Тип : Бела CZ тежина, GR : N/A Големина : N/A Исто така, достапни големини : N/A Style : Studs Studs Clasp Тип : N/N /Должина, инчи : N/A Должина, mm : N/A Luxsly е водечки снабдувач на квалитетен убав накит повеќе од 35 години. Luxsly е едношалтерска продавница за сите ваши накит за шопинг, носење линија на дијамантски прстени луксузно е бренд на уникатни едно-на-еден вид нарачани додатоци за накит и луксузни часовници со високи производи за сите. Сите луксузни набавки доаѓаат со кутија за накит. Дознајте за дијаманти, вклучувајќи ја и бојата на 4 C - сечење, јасност и тежина на каратот. Дознајте повеќе за тоа како да пронајдете големини на прстенот и користете го нашиот ринг -Sizer за да обезбедите совршено вклопување. 14к обетки од бело злато со завртки со CZ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

& O Родиум позлатена карцино обетка извадена со бел кристал и месечина исечен црн дијамант Сваровски камења

X & o Родиум позлатена карцино обетка, обеткан со бел кристал и месечина, црна дијамант Сваровски камења x

DEN 0.33