• Свеж
Топла Тркала РК Автомобил, Далечински Управувач Роџер Доџер во 1: Скала

Топла Тркала РК Автомобил, Далечински Управувач Роџер Доџер во 1: Скала

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Асортиманот R/C 1 : 64 има иконски возила Со Топли Тркала што ги ставаат децата на возачкото седиште дозволувајќи им да ја контролираат брзината и навигацијата во неограничени авантури. Секој автомобил доаѓа со контролер и адаптер за патека што овозможува лесна транзиција од Која било површина на Патека Со Топли Тркала (се продава одделно). Пристаништето за лесно полнење добива автомобили "полнење гориво" за едноставна и брза пристапност до приклучок и играње. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Топла Тркала R/C 1 : 64 мини автомобили функција на иновативни топла Тркала R/C технологија во комбинација со иконите декос и стилови својствени На топла тркала бренд. Децата ја возат авантурата кога ги контролираат своите автомобили преку епови акробации, возбудливи предизвици и по тркачкиот пат до победата. Автомобилите вклучуваат турбо засилување за деца кои се осмелуваат да отклучат дополнителна моќност во секој предизвик и имаат можност да достигнат до 500 милји на час. Топла Тркала R / C 1 : 64 мини автомобили може да се вози на маса или подот и доаѓаат со адаптер за лесно водење на автомобил на било кој иконски Топла Тркала портокалова патека (се продава одделно). Секој автомобил во асортиманот прави одличен подарок за авантуристичкото дете, 5 години и постари, или кој било барател На возбуда За Истражување И Развој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.