• Свеж
Нинџа Топла И Ладна Пијалак Систем Кафемат КП301

Нинџа Топла И Ладна Пијалак Систем Кафемат КП301

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Одете подалеку од Кафулето со Системот За Топла И Ладна Пијалак нинџа. Овој систем за подготовка ви дава можност да варите топли, вкусни шолји кафе и чај или пијалоци над мраз, сите напојувани Со Напредна Технологија За Екстракција На Термички Вкус Со Auto-i Q®. 2 Кул Начини За Уживање Во Кафето И Чајот-Изберете помеѓу мазно, природно Слатко Ладно Кафе или чај и живописно, автентично ладно кафе или чај со вкус што никогаш не се разредува. Специјализирани Омилени Кафе И Чај-Комбинирајте супербогати концентрати на кафе и чај со топло или ладно пенесто млеко за да создадете вкусни пијалоци во стилот на кафуле. Поставки за Пијалак за кафе и Чај : технологијата за Подготовка нуди низа опции за кафе и чај. Ладно Варете Кафе И Чај : Варете преку мраз на пониска температура за мазен, природно сладок вкус за 10 до 15 минути. Препознавање паметна Корпа : Системот препознава корпа и прикажува опции за пијалок од кафе или чај. Одделни Корпи За Кафе И Чај : Сварете кафе или лабав или чај во вреќи за да ги задржите вкусовите одвоени. 6 Големини На Пијалаци : Сварете што било од една шолја или големина на патување до половина карафа или целосна карафа во вашиот кафемат. 5 Стилови На Пијалак : Изберете ја својата сила Со Класична, Богата, Над Мраз, Ладна Пијалак или Специјалност. Тип на чај : Изберете го вашиот тип чај и системот ја знае температурата и бројот на потребни стрмнини. 50 мл. (10-Чаша) Стаклена Карафа и Интелигентна Плоча За Затоплување : Прилагодете го времето и температурата по желба. Преклопете Ја Топлата И Ладна Пена : Претворете го топлото или ладното млеко во свилено-мазна пена за неколку секунди. Тежина на производот : 11 килограми. ШТО Е ВКЛУЧЕНО : 50 мл. (10-Чаша) Стаклена Карафа. Посебна Корпа За Пијалак За Кафе и Чај. Свитка Пена. Книга Со Рецепти. Кафе Постојан Филтер. Чај Постојан Филтер. Нинџа Паметни Лажичка. Отстранлив Резервоар За Вода. Водич За Брз Почеток. Упатство Брошура.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.