• Свеж
Пластични чаши на Универзитетот во Индијана, брои за гости

Пластични чаши на Универзитетот во Индијана, брои за гости

DEN 295.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Послужете ги пијалоците на задната врата во вистински дух на Хоузиер со овие универзитети во Индијана 20 мл. Чаши. Направени од пластика, овие цврсти чаши се карактеризираат со логото на Хоузиерите и кремот и црвените бои, така што ќе пиете во стил додека ги расположите за друга победа. Партискиот чаша доаѓа во пакувања од 24 и прави одличен додаток на следната забава на задната врата. Куповите служат 24 гости. 24 пластични чаши на Универзитетот во Индијана. 20 мл пластични чаши. Направено од пластика. Совршено за забави на денот на играта или опашката. Координира со сите материјали на Универзитетската забава во Индијана. Куповите служат 24 гости.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.