• Свеж
Начин да ја прославите vestетвата црвена есенски лисја од дрво исечкана табла Декоративен знак, 10 “

Начин да ја прославите vestетвата црвена есенски лисја од дрво исечкана табла Декоративен знак, 10 “

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Побрзајте да го добиете патот да ја прославите vestетвата црвена есенска лисја од дрво исечкано декоративен знак, 10 ". Овој одличен знак е конструкција на МДФ со печатена декорација нанесена на површината. Постои природна закачалка за јута прикачена на рачката за лесно да го обеси ова за лесно да го обеси Парче. Овој стил има природна црвена боја на дрво, кафеава позадина со куп прекрасни сликарски тикви на дното. Сентиментот "Fall Breeze & есенски лисја " се прави во кафеави и бургундски мешани фонтови кои создаваат забавна каденција на пораката. Работ е украсен со одлична зелена проверка и лисјата што паѓаат се расфрлани за да создадат шармантен изглед. За оваа ставка се препорачува затворен употреба. Начин да се слави vestетва црвена есенска лисја од дрво исечкано декоративен знак, 10 ". Изградба на MDF со применета печатена декорација. Природна закачалка на јута прикачена на рачката. Позадина со тон на кафеаво дрво со лисја од есен и икони од тиква. За оваа ставка се препорачува внатрешна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.