• Свеж
Природата звучи Со Музика

Природата звучи Со Музика

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

ПРИРОДАТА ЗВУЧИ СО МУЗИКА е дигитално совладано ЦД кое содржи повеќе од еден час јасни јасни звуци на природата во комбинација со прекрасната музика На Пијанистот/композиторот Бредли Џозеф. Создава релаксирачка атмосфера за спиење, јога, работно место, време за вечера, утринско кафе, возење и други посебни времиња во нашиот живот. Дизајниран за длабок сон, медитација и релаксација. Професионалниот пијанист/композитор Бредли Џозеф настапи со мулти-платина уметници Јани повеќе од една деценија. Неговите брилијантни аранжмани ја оживуваат оваа неверојатна колекција. Природата звучи Со Музика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.