• Свеж
Лесна удобна удобност за удобност

Лесна удобна удобност за удобност

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Харт по лесна улица е лизгање на мазга во која има асиметрична каиш и детална детали. Willе уживате во лесното движење, ултра лесната инло и дејството на зафаќање на текстурата од надворешната страна што ќе ве придвижи во текот на целиот ден. Подготвена влошка. Бакајте и разоткриени детали. Засилено со лесно движење од лесни ултра ултра лајт табани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.