• Свеж
Тенок директно на момчето на момчето Вранглелер-Големини со 4-18

Тенок директно на момчето на момчето Вранглелер-Големини со 4-18

DEN 255.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тенок директно на момчето Wrangler® Boy Short, големини со 4-18, тенок директно на момчето, кратко од Wrangler®, се исто толку меки за него, колку што се во околината. Што ги прави овие поодржливи од редовниот тексас? 90% помалку свежа вода беше искористена за да се направи ткаенината во оваа облека во споредба со конвенционалното производство на ткаенини (пред производот да се сече и зашие). Направени со памук и малку истегнување за слобода во движење, овие тенок исечен тексас шорцеви се исто така меки и удобни за него. Карактеристиките вклучуваат 5 џебови, тенок директно вклопување и лента за половината што седи на или под неговата природна линија на половината. Парот со омилената џемпер или мета за да го заврши изгледот. Тенок директно вклопување, седи на природна половината. Пократок инсејм. Прилагодете го дополнувањето на половината. Ласерска сува обработка. Слободно да се протега. 80% памук, 18% полиестер, 2% спандекс. Стил # 112335575.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.