• Свеж
Ли Момци за влечење на крстопатски шорцеви, големини 4- и хаски

Ли Момци за влечење на крстопатски шорцеви, големини 4- и хаски

DEN 255.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Lee Boy доказ за влечење на крстосницата кратко Овие личи на карго-шорцеви од личија на Ли, имаат едноставен и стилски изглед, што ги прави практичен додаток на која било од неговите облеки. Опуштено вклопување. Репелант на вода. Влечење еластично. Издржлива активна ткаенина за истегнување. Хитови на коленото. Стил#5217547.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.