• Свеж
Деца од кутии за подароци за момчиња Garanimals, 8-парчиња, големини 4-10

Деца од кутии за подароци за момчиња Garanimals, 8-парчиња, големини 4-10

DEN 351.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Закачете десет со голем сет на облека со осум парчиња! Оваа облека поставена од 365 деца од Garanimals има маици и шорцеви кои се совршени за мешање и совпаѓање за секојдневните прилики. Изгледот на вашето момче е комплетен и подготвен да оди од забавно игралиште во училишни денови со овој подарок за подароци за деца, направен во удобна ткаенина. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% Polyester Care : Machine Washable Country Of Origin : Увезен и се вклучува : 4 маици и 4 пара карактеристики на кратки кошули : екипаж; кратки ракави; Контраст Графички отпечатоци Карактеристики : Стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Страничен џебоеко-tex ® Стандард 100 Сертифициран : 19.hus.88038boys на маици и шорцеви облеки поставени од 365 деца од garanimals/ул>.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Момци за момчиња од чудо нација сет со плетен блејзер, кошула со копче и панталони, 3-парчиња, големини 4- & хаски

Сетот за костуми за чудо нација е подготвена облека за секоја пригода за облекување! Овој сет од 3 парчињ

DEN 523.04

Слатка за момчиња во слободен стил, маици, маици, пантолони со џогер и Бени, сет на облеки од 7 парчиња, големини 4-14

Неговата обична гардероба останува пријатна со комплетот на облеката на 7парчиња на Freestyle Revolution Комплет

DEN 560.00