• Свеж
Термички кошули со овошје на мавта со мавта со мали деца, 2-пакет

Термички кошули со овошје на мавта со мавта со мали деца, 2-пакет

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поставете ја одличната топлина со овие термички плетени врвови за него. Комплетни својства на влага за губење на влага за да го одржите сув и удобен. Вклучува : 2 врвови со долги ракави. Пулвер со екипаж. Манжетни за ракави со ребрести. Мека мини ткаенина од вафли. Технологија за влага за губење на влага. Без ознака за дополнителна удобност. Појавување на дното се продаде одделно. 96% полиестер/4% памук. Машина за перење. Направено во Ел Салвадор. Интернет ексклузивно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чудо нација за момчиња за бебиња и мали деца се протегаат плетени тексас комбинезони, големини 12 милиони-5Т

Повторно земете го со ладен и класичен изглед со овие чудо нации, плетени тексас комбинезони Гроздобер �

DEN 415.84