• Свеж
Чудо на нација момчиња екипаж со кратки ракави со кратки ракави, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња екипаж со кратки ракави со кратки ракави, 3-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 224.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класична маица со краток ракав од Wonder Nation е одлична за секојдневните облеки на вашето мало момче. Совршено за спарување со неговите омилени дното, изберете од шарени тонови за да се мешаат и да се совпаѓаат. Продаден исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Докажано дете тешко : супер-мек дизајн. Маички со кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Деца од Garanimals Boys Kindness Долга ракав Раглан маица и термичка графичка маица со долг ракав, 3-пакет, големини 4-10

Овој три пакет не треба да се промаши од 365 деца од гаранимали во кои се наоѓаат ракав Раглан и термички м

DEN 0.67

Пет ноќи на Фредис Момци за кратки ракави за безбедност на графички графички мачки, 2-пакувања, големини XS-2XL

Останете будни и подготвени за скокови со овие пет ноќи во графичките маички на Фреди! Овие маици се соб�

DEN 479.84