• Свеж
Гомели Детски Забави Нелизгачки Клинови Со Затворени Прсти Училиште Формални Удобни Чевли Ниски Потпетици Што Дишат

Гомели Детски Забави Нелизгачки Клинови Со Затворени Прсти Училиште Формални Удобни Чевли Ниски Потпетици Што Дишат

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Момче, Момче, Деца, Дете, Деца Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Чевли, Оксфрод Чевли, Клинови, Свечен Фустан Боја На Чевли : Црна, Бела (По Избор)Големина : САД 10 C, САД 11c, САД 11.5 c, САД 12c, САД 13c, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2.5 Y, САД 3 Y, САД 3.5 Y/САД 4 Y, САД 4.5 Y, САД 4.5 Y, САД 5 Y/ САД 5.5 Y, Сад 6y/сад 6.5 Y, Сад 7y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Puheel Тип : Cunkyfacting : Чипка Тип На Прсти : Затворени Сезони : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, зимски прилики : секојдневно, забава, училиште, дневно, КАРАКТЕРИСТИКИ НА ИЗВЕДБА : 1. Одлична Удобност : модните обични кожени чевли за момчиња со мека лесна мулти спандекс поставата внатре и амортизираното подножје обезбедуваат екстремна удобност и релаксација. 2. Мека горна стп кожа, дизајн против стискање на тркалезни прсти и лесни карактеристики се совршени за носење и развој на стапалата.3. Цврсто носење Гребен Издржлив Надворешен Ѓон За Држење И Удобност4. Лесно Лизгање На Дизајнот со прицврстување на врвка за Сигурно Вклопување. Содржина на пакетот : 1 Пар Стп Кожени Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) 1.●МАТЕРИЈАЛ●Висококвалитетен Стп Кожен Материјал, Без Никаква Стимулација На Кожата На Децата. 2.①МЕКИ и посигурни меки Стапала, Гума Со Висок Квалитет, Удобна И Мека, Побезбедна и Посигурна, Нека Мама Увери. 3.Qussic&SPLESS DESIGN que оксфорд со Врвки Брог Оксфорд Фустан Чевли Одговараат И За Секојдневна И За Свечена Облека, Одлични Дневни Униформни Свадбени Чевли за Момчиња. Одлично За Одење, Играње. Без разлика дали Станува збор За Празник, Шоу, Роденден или Свадба. 4.①СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК, прави Совршен Подарок За Роденден на децата. 5. Затворање со врвка и чиста боја за удобно, сигурно вклопување, лесно вклучување и исклучување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.