• Свеж
Нерѓосувачки Челик Полиран Четкан Крос-Крос Дизајн Гребен Раб Бенд, Достапен Во Повеќе Големини

Нерѓосувачки Челик Полиран Четкан Крос-Крос Дизајн Гребен Раб Бенд, Достапен Во Повеќе Големини

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој импресивен широк опсег од 7 мм е изграден од издржлив нерѓосувачки челик. Украсен со атрактивни вкрстени ознаки и гребени рабови оваа лента трепери со четкана завршница. Оваа лента е достапна во големина на прст 7.5.Метална Тежина : 7,58 Грама Накит Тип : Моден Стил : Крст-крст Свадба Бенд Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 7ммринг Големина : 7,5< 2мм дебел Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран/Четкан Вкрстен Дизајн 7мм Раб Бенд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Врвен прстен од не'рѓосувачки челик од дрво од дрво со вкрстени четкани рабови и вклопување на лукс удобност

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

DEN 271.84

Нерѓосувачки Челик Злото Око Хамса Рака На Фатима Минималистички Овални Врвот Полиран Изјава Знак Прстен

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

DEN 3.00